Programy InsERT

Linia produktowa InsERT GT

Programy InsERT GT to: funkcjonalność, prostota i intuicyjna obsługa, sprawdzone rozwiązania od lat w firmach wielu branż, duża możliwość konfiguracji, wydajność i efektywność. Dostępne są produkty: Subiekt GT i Gestor GT w zakresie sprzedaży, Rachmistrz GT i Rewizor GT w zakresie księgowości, Gratyfikant GT w zakresie kadr i płac.

InsERT Biuro GT

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.Biuro GT obsługuje proces generowania plików JPK_VAT. Umożliwia on zbiorcze wygenerowanie i wysyłkę plików JPK_VAT dla klientów biura rachunkowego. Szczegółowe operacje związane z tą opcją to: przygotowanie plików w oparciu o ich statusy, zatwierdzanie plików niezatwierdzonych, wysyłka elektroniczna, pobieranie UPO oraz ich drukowanie. Możliwe jest także ponowne generowanie plików JPK_VAT (przydatne przy poprawie zapisów w ewidencji VAT) oraz ich ponowna wysyłka. Biuro GT umożliwia sprawną obsługę dużej liczby podmiotów bez konieczności wyboru wszystkich obsługiwanych podmiotów i odszukiwania odpowiedniego modułu administracyjnego. System automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. W systemie możliwe jest także automatyczne modyfikowanie najważniejszych parametrów programów księgowych i kadrowych. Jest to program intuicyjny w obsłudze, którego zadaniem jest przede wszystkim znaczne przyspieszenie pracy osób zatrudnionych w biurze rachunkowym.Biuro GT zawiera mechanizmy pozwalające na łatwe harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niektórych operacji wykonywanych przez biuro rachunkowe. Program ułatwia zarządzanie czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych – przede wszystkim przy archiwizacji i konwersji baz danych. System generuje także odpowiednie raporty ułatwiające rozliczanie pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientami.Funkcjonalność Biura GT ogólnie można podzielić na dwie płaszczyzny działania. Pierwsza to wspomaganie pracy z programami linii InsERT GT, druga to funkcje, które ułatwiają planowanie rozmaitych zadań i kontrolują pracę całego biura.

Funkcje, które wspomagają pracę z programami linii InsERT GT:

• obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego: generowanie, wysyłka z podpisem kwalifikowanym, odbiór i wydruk Urzędowego Poświadczenia Odbioru;

• zbiorcze naliczanie i wydruk deklaracji skarbowych oraz ich elektroniczną wysyłkę; zbiorcze naliczanie i eksport deklaracji ZUS do pliku XML, które są następnie wczytywane przez program Płatnik;

• wydruk księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT;

• zbiorcze archiwizowanie i dearchiwizowanie baz danych podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe;

• zbiorcza konwersja baz danych podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe;

• ustawianie wybranych parametrów administracyjnych dla wielu podmiotów (kopiowanie wzorców wydruku, kartotek instytucji US i ZUS i Innych).

Funkcje ułatwiające zarządzanie biurem rachunkowym:

• zarządzanie listą podmiotów obsługiwanych przez biuro;

• zarządzanie personelem i uprawnieniami;

• zaawansowane opisywanie podmiotów za pomocą definiowalnych procesów.

Pozostałe produkty InsERT

W ofercie firmy dodatkowo można znaleść: Vendero - sklep internetowy, Sello - system sprzedaży w serwisach aukcyjnych, Subiekt Sprint 2 - system szybkiej sprzedaży detalicznej, Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko, mikroSubiekt - program do fakturowania, Przelewy 2 - progrm do drukowania poleceń przelewu, Insert Mobile - Aplikacja mobilna - obsługa klientów z dowolnego miejsca, oraz biznesowe powiadomienia specjalnie dla Ciebie, specjalne wersja dla biur rachunkowych, oraz licencje na serwery Microsoft SQL.