Usługi i produkty

Programy InsERT

Współpracujemy z firmą Insert w zakresie sprzedaży oraz wdrożeń i serwisu oprogramowania. W ofercie posiadamy programy dla małych i średnich firm. Są to systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP oraz bardzo duża liczba dodatkowych rozwiązań stworzonych przez partnerów. Przez 25 lat funkcjonowania na rynku sprzedanych zostało już 650 tys. licencji. Z programów sprzedażowych firmy Insert wystawianych jest milion faktur dziennie.

Linia produktowa InsERT Nexo

Programy InsERT Nexo to: nowoczesność, bogata funkcjonalność, efektywność pracy, przejrzysty i intuicyjny interfejs, możliwość pracy zdalnej i oddziałowej, wygodna praca z kilkoma programami jednocześnie oraz wiele innych. Produkty tej linii występują w dwóch wersjach: Nexo i Nexo Pro. Dostępne są produkty: Subiekt Nexo i Gestor Nexo w zakresie sprzedaży, Rachmistrz Nexo i Rewizor Nexo w zakresie księgowości, Gratyfikant Nexo w zakresie kadr i płac.

Linia produktowa InsERT GT

Programy InsERT GT to: funkcjonalność, prostota i intuicyjna obsługa, sprawdzone rozwiązania od lat w firmach wielu branż, duża możliwość konfiguracji, wydajność i efektywność. Dostępne są produkty: Subiekt GT i Gestor GT w zakresie sprzedaży, Rachmistrz GT i Rewizor GT w zakresie księgowości, Gratyfikant GT w zakresie kadr i płac.

Pozostałe produkty InsERT

W ofercie firmy dodatkowo można znaleść: Vendero - sklep internetowy, Sello - system sprzedaży w serwisach aukcyjnych, Subiekt Sprint 2 - system szybkiej sprzedaży detalicznej, Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko, mikroSubiekt - program do fakturowania, Przelewy 2 - progrm do drukowania poleceń przelewu, Insert Mobile - Aplikacja mobilna - obsługa klientów z dowolnego miejsca, oraz biznesowe powiadomienia specjalnie dla Ciebie, specjalne wersja dla biur rachunkowych, oraz licencje na serwery Microsoft SQL.