Usługi i produkty

SAP Business One

Wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu wdrożenia systemu SAP Business One. Przeprowadzamy konfigurację i migrację danych z innych systemów, prowadzimy szkolenia, przygotowujemy analizy przedwdrożeniowe, raporty oraz rozwiązania dodatkowe i integrację z innym oprogramowaniem. Świadczymy usługi zarządzaniem projektami. Posiadamy doświadczonych konsultantów.

O SAP Business One

SAP Business One to zintegrowany system informatyczny klasy ERP. Pozwala na ewidencje w jednej bazie wszystkich obszarów działania przedsiębiorstwa, co ułatwia dostęp do danych i raportowanie. Rozwiązanie umożliwia kontrolę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie przez co ułatwia zarządzanie całym przedsiębiorstwem.

SAP Business One zawiera wiele funkcjonalności z obszarów: finanse i księgowość, zakupy i codzienna obsługa, zapasy i dystrybucja oraz raportowanie i administracja.

Zakres świadczonych usług

Świadczymy usługi wdrożeniowe, analizujemy potrzeby klienta i konfigurujemy system, przeprowadzamy szkolenia. Przeprowadzamy importy i exporty danych oraz przygotujemy integracje SAP Business One z innymi systemami. Przygotowujemy raporty oraz rozwiązania dodatkowe oparte na SAP Business One.